Electricity saving box – nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar

[Głosów:0    Średnia:0/5]

išteklių taupymo yra labai svarbi tendencija šiuolaikiniame pasaulyje. Ir jei jis yra remiamas nuolat didėjančių tarifų, energijos taupymas tampa tiesiog būtinybe. Rimtas įgyvendinimas energijos taupymo technologijas yra kietas pinigai: pakeisti visi ant šeimininkė žibintai, pirkti naujas šaldytuvas ar skalbyklė gana brangus. Bet dabar internetas yra aktyviai juda įrenginį taupymo Elektra Elektra taupymo Box. Turėtumėte pažvelgti į jį arčiau.

Iš veikimu ekonomikos principas Elektros taupymo langelis

Gamintojai economices energetikos Elektros taupymo Box bazę prietaiso prieinama bet kurio elektros tinklo dviejų tipų galios principas – aktyviosios ir reaktyviosios. Skirtumas tarp šių rūšių energijos yra labai svarbūs, tačiau jie abu yra neatsiejamos dalys visu pajėgumu:

Įrenginio Elektros taupymo dėžutė, pasak jo kūrėjų, pasitraukia iš tinklo, nereikalingų reaktyviosios komponentas. Tai sumažina bendrą tinklo apkrovą, kuri, savo ruožtu, sumažina srovės sąnaudas. Kaip pasekmė, buitiniai prietaisai naudoja 30-50% mažiau energijos, todėl jo grąžinimo suma tapo labiau priimtinas. Ypač gerai matomas iš į į didelę indukcinės apkrovos objekto buvimo priemonės efektyvumą.

Kitaip tariant, santaupos yra dėl to, kad tokių procesų įgyvendinimo:

 • laiku absorbcijos kondensatorius ir dinamiška spaudai reikiamu laiku reaktyviosios galios;
 • sumažinimas nuostolių įveikti grandinės atsparumą;
 • pašalinimo iš tinklo įtampos svyravimų, išlyginimo piko krovinius;
 • normalizavimą elektropotok ir jo struktūra, kuri sumažina vibraciją ir triukšmą electrodevices.

Be normalaus namo ar buto taip pat yra mini, kad sukurti reaktyviąją galią, tai gali būti šaldytuvas, dulkių siurblys, plaukų džiovintuvas, grąžtu, arba maisto procesorius. Šiuo atveju kompiuterio monitorius arba TV turi nuolatinę srovę. Kai amatininkai, studijuoja principą Elektros taupymo Box, bando daryti su savo rankas įtaisai, kurie pakeičia reaktyviąją energiją į aktyvus. Nepaisant to, kad internetas jau seniai Patalpinta schema tokio prietaiso toli į jos plėtrą, niekas persikėlė. Dažnai eksperimentai baigti su counter pakeitimo didelę baudą ar skambučio į gaisrinę. Todėl geriau pasitikėti specialistų ir pirkti energijos taupymo įtaisas Elektra Taupymas Box.

Tarp naudojant prietaisą Elektros taupymo Box nauda

energijos taupymo prietaisus, elektros taupymo dėžutė, kaip matyti iš jų pavadinimų, buvo sukurta siekiant sumažinti elektros energijos suvartojimą namų apyvokos prietaisų. Atsižvelgiant į bandymų jis parodė kitą labai malonus pirkėjų kokybės procesą.

Rekomenduoti  Peruvian Maca - kiek tai kainuoja ir ar verta pirkti

taupymo lygis, kai Ekonomajzer naudojimas, atsižvelgiant į jo projektuotojams, nuo 30 iki 50%, priklausomai nuo vartoja įrenginio elektros energiją:

 • disko elektrinė viryklė, elektrinis dėlionės, plaktukas gręžimo, gręžimo – 30%;
 • lemputė, skrudintuvas, kavos virimo aparatas, virdulys – 35%;
 • dujų katilas įrengtas su elektros varikliu, šaldytuve – 40%;
 • Mikrobangų krosnelė, šildytuvas, lygintuvas, indukcinės viryklės, televizorius – 45%;
 • plovimo, džiovintuvas, asmeninis kompiuteris, buitiniai oro kondicionavimas -. 50%

Jūs turite atkreipti dėmesį į kambario laidų kokybę. Jei ji yra senas ir nebuvo pakeistas, ekonomaizeris gali būti sumažintas. Taip yra dėl to, kad sovietmečiu, komandiravimas į Fit yra grindžiama gerokai mažiau elektros prietaisus, nei naudojami šiuo metu. Todėl padidėjęs šildymas laidų su atitinkamą papildomą elektros energijos srautas.

Papildomi privalumai ekonomika Elektra Elektra taupymo dėžė:

 • į lygio žmonių sveikatai kenksmingų spindulių, kuri skleidžia elektros prietaisų ir laidų sumažėjimas;
 • operacinės gyvenimo apšvietimo lempučių ir įvairių buitinių prietaisų pratęsimo;
 • dalyvavimas žaibo ir žaibo apsaugos procese;
 • tuščiavidurių saugos įtaisai.

Norėdami pirkti ir įdiegti Electricity saving box Naudingiausias šiose svetainėse:

Eiti į gamintojų svetainės

Techninės charakteristikos energosberegeniya

Prietaisas parduodamas kartono dėžutėje žalia ir išorėje yra elegantiškas plastikinės dėžutės su prijungimo prie elektros lizdo kontaktus. Suformuoti ekonomiška panašus į šiek tiek padidėjo kompiuterio “pelę”, kuri turi tokį matmenys: ilgis – 12 cm, plotis 7 cm, storis 4 cm svoris įtaisas yra 125 g be pakavimo, 150g su pakavimo. Lauke būtinai įtraukite vadovą rusų tačiau kartais pasitaiko atvejų, kai pakuotė yra linijinės ant anglų ar kinų kalba. Tačiau, prietaisas yra labai paprasta naudoti, kad sunku ne atspėti, kaip jį naudoti.

Viduje atveju jūs galite pamatyti, kas yra ekonomaizeryje:

 • plėvelė kondensatorius;
 • diodas tiltas su 2 varžomis (rezistorių);
 • 2 žalias šviesos diodas;
 • 1 saugiklis.

, kai prijungtas prie standartinio elektros energijos tiekimo po to, kai skaitiklio ir taip arti, kaip galima jį, lygiagrečiai apkrovos Prietaisas veikia. Nėra nustatymai padaryti, nereikia, po tekinimo į lizdą iškart užsidegs žalia LED, tai reiškia, kad ekonomiškas jau pradėjo veikti. Priežiūra jis reikalauja.

Rekomenduoti  Artroser atsiliepimai forumo, kur pirkti, kaina, tabletės tvenkinių, sudėtis, "Allegro", vaistinė,

leidžiama apkrova 5-19 kW, t.y. vidutinis butas bus pakankamai vienas ekonomija, prijungtų prie standartinės grandinės su 220 vatų įtampos. Jūs neturėtumėte ją įdiegti vietovėse, kuriose yra didelė drėgmė, pavyzdžiui, baseinas, vonios kambarys, sauna. Didžiausias drėgmės kiekis rekomenduojamas kūrėjams už normalų įrenginio 85%. Gamintojas suteikia vienerių metų garantiją laikiklio, bet jo šaltinis veikia normaliomis sąlygomis yra ne mažiau kaip 10 metų.

adaptacijos stiprybė yra jos pilnas saugumas elektros prietaisų ir laidų. Nėra trukdžių ir grandinės vientisumą arba antspaudas skaitiklis yra ne vyksta. Iš Savera visiškai teisėta naudoti ir nebus problemų su priežiūros institucijomis. Sauga ir kokybė yra patvirtinta sertifikatais pagal šalių, kurios parduoda įrenginį, pavyzdžiui, Rusijos, Kazachstano, Ukrainos, Baltarusijos, Moldovos skaičius išduotas atitikties.

Kaip pirkti oro ekonomaizerį Elektros taupymo Box

Internete daug pasiūlymų dėl visų Electricity saving box rūšių pardavimo aikštelė. Tačiau turime suprasti, kad tarp jų su didelę dalį klastotes nežinomų firmų, kurios kopijuoja iš šių prietaisų išvaizdą, bet tikrai neturi įtakos.

Norėdami išvengti suklaidinimo sukčiautojų likimas gali būti, perkant visą reikalingą aparatą ant oficialaus platintojo svetainę, kuri liečiasi tiesiogiai su gamintoju be įmonės pagalvėlės ir papildomų cheats apie sąnaudas. Iš ekonomaizeryje kaina yra gana demokratiškas ir yra 1690 rublių.

pirkimo mechanizmas yra labai paprastas ir skaidrus:

 • Klientas ateina į oficiali svetainė platintojas ir įveda savo vardą ir kontaktinį telefono numerį pasirinkto Windows.
 • Per trumpą laiką Vadybininkas paskambinti numeriu patvirtinimo ir užsakymo. Tai galima konsultuotis dėl klausimų, susijusių su iš ekonomaizeryje savybių.
 • siuntinys išsiųstas paštu ir pristatytas per savaitę po užsakymo.
 • Pirkėjas moka už paketą tik kai jūs jį gausite. Nereikia patenka į nesąžiningų prekiautojų, kurie siūlo padaryti išankstinį apmokėjimą į banko kortelę spąstus, po kurio apgauti klientus.

Komentarai ir nuomonės apie prietaiso elektros taupymo langelis

Dėl dizaino ir veiksmingumą Elektros taupymo Box nuomonių internete gali rasti skiriasi nuo neabejotinas “Taip” kategoriškas “ne”. Norėdami suprasti, elektros taupymo intarpą skyrybų arba Tačiau mes pasirinkome tikrą nuomonę žmonių, kurie yra susipažinę su prietaiso iš pirmų rankų. Po juos peržiūrėti, vartotojas gali padaryti savo sprendimus apie ekonomiškas ir priimti pagrįstą sprendimą dėl jo įsigijimo būtinumas:

 • “Mano darbas yra susijęs ir internetas. Nuolat nelygumai į tai taupymo dėžutė. Nusprendė išsiaiškinti, kas vyksta, nuėjau į specializuotą forumą. Yra patyrusių specialistų parašyti, kad tai yra neįmanoma padaryti jį dirbti. Net ji tapo įdomi, aš nusipirkau ir pradėjo tyrimą. Apie 50% jo nėra, bet 10% yra prietaisas man taupo “(Igoris Vakulin, 32 metai, Kaliningradas).
 • “Kokia nesąmonė? Ar ne iš srove energijos aktyvioje transformacijos ir suderinti norimą įtampos stabilizatorius, 3, kuri nėra verta cento. Stalai ir tyrimai visi šie tik netvarka su žmonių galvų. Tai viskas melas Aš netikiu “(Arnoldas, Kalugos).
 • “Aš nusipirkau elektrisiti plauti truputį sumažinti elektros energijos suvartojimą. Ar ne paprastai apšviesti savo garažą, klientas bus ne laukti. Ir žibintai ir mokėti daug. Aš ekonomiškas kreipėsi beveik trečdalis darbo užmokesčio buvo mažiau . Tik vienas sužeistas, kodėl visi kinai pirkti? Nedarykite mūsų rusų priemonę, o ne mokėti kas nors? ” (Stepanas Iljičius, 49 metai, Novgorodas).
 • “Pernai atėjo aplankyti tėvą-in-law ir pamačiau, kad jis Electricity saving box į lizdą įtraukti. Pasakiau jam, apie atsparumą, o įtampa veislių ir aukštesniųjų harmonikų. Ir jis žino, šypsosi, YES sąskaitas rodo man, ir ten kiekvieną mėnesį sutaupyti 300 rublių, nepaisant to, kad jis ir taip kiekviena lempa išsijungia “(Michailą Konoplev, 40, g. Volokolamsk).
 • “Nusipirkau Elektros taupymo Box biure, nes jie buvo per daug šviesos mokėti. Mes turime seną pastatą, žiemą turime šildytuvai šildyti tiek, bet vis tiek 15 kompiuterius, 8 spausdintuvai, apšvietimas, bet mažų dalykų . Anksčiau per mėnesį su puse tūkstančio kW srautui, ir mes esame valstybės tarnautojai, mes turime daug pinigų nėra skirti. Kai nustatyta ekonomiškas, daugiau nei 900 kilovatų niekada neturėjo. Rekomenduojame visus savo draugus, kurią šis išradimas yra nebrangios, atsiperka labai greitai, vos 2 mėnesius “(Andrejus Ivanovas, Sankt-Peterburgas).
Rekomenduoti  Viatonica - Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

& nbsp;

Taņa Krance Taņa
O Taņa Krance Taņa 217 artykułów
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*