Silane Guard – skysto stiklo, kaina, pirkti dabar, kur pirkti, komentarai,

Silane Guard - skysto stiklo, kaina, pirkti dabar, kur pirkti, komentarai,
Silane Guard - skysto stiklo, kaina, pirkti dabar, kur pirkti, komentarai,
[Głosów:0    Średnia:0/5]

japonų silano apsaugos ne tik blizginimo jūsų automobilio paviršių. Revoliucinis sudėtis apsaugo dažus nuo įbrėžimų ir išorės destruktyvių įtakų, tokių kaip poveikio akmenimis, medžių šakų ir kitų dalykų. Tai ypač produktas suteikia spinduliavimo spindesį prie kūno, kad išlieka ilgą laiką – iki 1 metų! Taip pat sukūrė stiprią vandens repelentas poveikį. Kieta medžiaga, organinis polimeras plėvelė, sustiprintos su silicio dioksidu, apsaugo nuo įbrėžimų per mechaninio ir valymui rankomis. Wilson Garas apsaugo dažus nuo Žiemą žalingo cheminių medžiagų ir druskos reagentų, taip pat šampūnus su dideliu kiekiu šarmo bekontakčių automobilių plovyklose. Skystas stiklas silano apsaugos gali būti taikomas automobiliams, visų spalvų, įskaitant metalinių ir perlas. Originalus technologija leido sukurti iš vieno komponento ir labai paprasta naudoti sudėtį. Jūs galite pamatyti įspūdingas Foto ir Video Forumai automobilių temomis, kurios vaizduoja po naudojimo kūną.

Atsiliepimai gydytojų ir kitų pirkėjų silano apsaugos

Beje, aš siūlau jums perskaityti nuomones apie žinomų gydytojų ir realių žmonių, kuriuos mes surinktų. Galbūt jie stumti jums pirkti.

 • & nbsp; Skystas stiklas yra modernus būdas apsaugoti savo automobilį
 • Straipsnyje remiantis vairuotojas dienoraščio: “Bandymai skystas stiklas Brilliance V5”

Privalumai lėšų silano apsaugos

 1. Pritaikymas neįgaliesiems. Iš šio skysto stiklo paketo kaina yra panaši į skardines kavos kaina.
 2. Saugumas. Už atkurti dažų procedūra yra lengvai atliekami patys į savo garaže ar kieme. Jums tik reikia atidžiai sekti paprastas instrukcijas naudojimui silano apsaugos nereikalauja specialių žinių ir įgūdžių, su išieškojimo procedūros gali dirbti beveik kiekvieną vairuotojas.
 3. pasiekti norimą rezultatą greitis. Po vienu gydymo jums padaryti jūsų automobilio šviesus ir ryškus.
 4. silano Guard išlaikyti savo gerą ieškote automobilį jau beveik 12 mėnesių! Danga apsaugo nuo lietaus, sniego, vėjo, žemos temperatūros, cheminių medžiagų, saulės, druskos.
 5. tomas 95 ml pakanka padengti lengvųjų automobilių, mikroautobusų ar džipą
Rekomenduoti  Black Latte atsiliepimai ir kaina, kur pirkti, vaistinė

Skaityti pat. Cope jei Renumax su įbrėžimų ant jūsų automobilio?

Skirtingai silano Guard tradicinių būdų poliravimo turi keletą trūkumų:

 1. kaina. Jie gali kainuoti iki ….
 2. Yra rizika. Išieškojimas LKP yra gana subtilus procedūra. Nėra jokios garantijos, kad poliravimas bus atliekamas kvalifikuotas meistras, galų gale kūnas gali sukelti daugiau žalos.
 3. praleista daug laiko. Atkurti Dažų Automobilių remontas trunka keletą mėnesių. Šiuo metu jums teks ieškoti kitų būdų, kaip transportas, pavyzdžiui, keliauti visuomeniniu transportu ir kantriai laukti, kol Jūsų automobilis bus dirbti.

Veiksmo silano apsaugos

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  skysto stiklo, kaina, pirkti dabar, kur pirkti, komentarai,

 1. Jūs turite kreiptis skystas stiklas prie automobilio silano Guard kūno paviršiaus.
 2. Juosta laikosi akimirksniu ir suteikia dangos spindinčią išvaizdą.
 3. Be to, jos sudėtis sukuria hidrofobinis efektas, apsaugo automobilį nuo destruktyvaus drėgmės.
 4. Didžiausia apsauginis poveikis silano Guard yra pasiekiamas tepdami kelis sluoksnius. Kuo daugiau sluoksnių Lenkijos silano Guard yra taikomas, tuo ilgiau automobilis tada turėjo stovėti garaže. 10 sluoksnių reikia iki trijų dienų. Viename pakete įrankiai reikėjo taikyti 1-2 sluoksnius. Skystų stiklo silano apsaugos sąnaudos yra labai prieinamos, galite pirkti kelis paketus!

Kaip naudojant poliravimo rezultatas:

hidrofobinės danga suteikia silicio dioksido. Vandens tiesiog stumia juos švelniai ir ritininis išjungti automobilio paviršiaus, paliekant kalkių nuosėdas ir dėmes. Polimerą sudaro apsauginė plėvelė yra labai paprasta taikyti ir pakankamai lankstus. Ačiū jam klijuoti net vaiką susidoroti.

Naudojimo instrukcija & nbsp; silano apsaugos

 1. Nuplaukite automobilį ir nuvalykite paviršių.
 2. Take kempinę ir pamerkti į tirpalą silano apsaugos.
 3. Taikyti sudėtį į paviršių švelniai, o ne trina jį. Atkreipkite ypatingą dėmesį į šį reikalavimą: prisijungę nereikia įtrinti, tiesiog taikyti jį ant
 4. Palaukite 5-10 minučių, kad išdžiūtų.
 5. Nuvalykite švaria šluoste (vėl jokio spaudimo).
 6. Taikyti antra ir šie sluoksniai turi intervalus į pusantros valandos.
Rekomenduoti  chocolate slim - Nuomonės, poveikis, sudėtis - lieknėjantis šokoladas

Kur nusipirkti silano Guard?

Willson silano apsaugos gali būti perkamos tik iš gamintojo tiesiogiai. Kitose vietose, kurias galite rasti padirbti. Šiuo metu oficialioje svetainėje (čia jis yra), kur užsisakote šią priemonę, yra pardavimas ir galima įsigyti už mažesnę kainą. Dabar jo kaina yra tik & nbsp; … Norėdami užsisakyti, užpildykite formą, įvesdami savo telefono numerį ir pavadinimą. Po to, jūs gausite kvietimą iš pardavimų ir nurodyti adresą, kuriuo norite pristatyti įrankį, ir atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali turėti. Be to, svetainėje galite rasti realių klientų atsiliepimus apie silano Guard naudojimo.

Padaryti užsakymą dabar!

Įspėjimas

Neįkvėpkite arba gėrimas. Odos ligų – mūvėkite pirštines. Saugoti nuo vaikų. Norėdami išvengti kontakto su ugnimi. Jei nuryjamas atveju – Skubus gydytojo. Patekus į akis, plaukite jas ne mažiau kaip 15 minučių. Būtina naudoti silano Guard tik taip, kaip nurodyta. Produktas gali būti naudojamas tik ant dažyto paviršiaus. Kompozicija turėtų būti taikomas apsaugoti nuo dulkių ir saulės spindulių vietose. Nenaudoti šalčio.

Taip pat negali taikyti ant plastiko, padangų, bamperiu, chromo ir guminės dalys, žibintai, stiklas. Patekus su jais – nuvalykite drėgnu skudurėliu. Tepdami sudėtį prie kūno reikia pradėti raspolirovka. Naudokite pakankamai vėdinamose patalpose. Atidarius bakas yra cheminė reakcija, todėl atidarius negali būti saugomi ilgą laiką. Likęs skystis po trumpo laiko, nebegali būti naudojamas. Jūs turite saugoti silano Guard temperatūra yra žemesnė nei 40 laipsnių. Norėdami išvengti aušinimą ir vengti tiesioginių saulės spindulių

Taip pat žiūrėkite:. Peržiūrėkite nuimamas daugkartinio tonizuojantis toniko M

Išvada

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  skysto stiklo, kaina, pirkti dabar, kur pirkti, komentarai, 2015 m garsaus Japonijos kompanija Willson išleido naują vieno komponento silano Lenkų apsauga. 5 metus pagrindinis produktas Kūno Stiklo apsaugos, kad nori įsigyti vairuotojų visame pasaulyje, jau įgijo kulto statusą. Kokie silano apsaugos privalumus prieš tai klasikinis įrankiu?

Rekomenduoti  Viatonica - Kodėl aš turiu ją nusipirkti, nuomonės, kaina

Tai, kad Willson įmonė įsitvirtino kaip organizacija, kuri yra labai jautri savo klientų nuomonę. Vienintelis nedidelis trūkumas produkto Kūno Stiklo apsaugos, atsižvelgiant į gerbėjų markės komentarus, yra tai, kad ši priemonė yra dvikomponentis ir negali būti saugomi ilgą laiką. Ši aplinkybė neįmanoma perdirbti automobilį šiek tiek vėliau, o debitas dažnai mažiau nei nurodyta ant pakuotės.

Atsiliepimai gydytojų ir kitų pirkėjų

Beje, aš siūlau jums perskaityti nuomones apie žinomų gydytojų ir realių žmonių, kuriuos mes surinktų. Galbūt jie stumti jums pirkti.

 • žurnalas Drive2.ru Skystas stiklas yra modernus būdas apsaugoti savo automobilį
 • Straipsnyje remiantis vairuotojas dienoraščio: “Bandymai skystas stiklas Brilliance V5”

Kur pirkti?

Įsiminti !!! Rasite parduotuvėse įrankį. Originalus produktas gali būti perkamos tik gamintojo svetainę! Tai leidžia įmonei nuolat stebi produkto kokybę, jo kaina ir, žinoma, svečių atsiliepimus.

pirkimo procedūra nebus jums daug laiko. Tiesiog užpildykite užsakymo formą ir laukti savo siuntinio.

Eiti į oficialų сайтsilaneguard.com

Taņa Krance Taņa
O Taņa Krance Taņa 217 artykułów
"Galima sakyti apie Taną Kranceą, tačiau bent jau ji yra įtikinanti ir nesavanaudiška. Žinoma, ji taip pat saugi, linksma ir lyderiai, tačiau jos yra sugadintos ir sumaišomos su beprotybiškumo įpročiais. tačiau jos įtikinamą pobūdį, tai yra tai, ką ji dažnai žavisi. Dažnai žmonės tikisi, kad ir atletika, kai jiems reikia gerbti. Žinoma, niekas nėra tobulas, o Taņa turi ir supuvusių nuotaikų, ir dienų. jos nesantaikos pobūdis ir nepatogus gamta sukelia daugybę skundų tiek asmeniškai, tiek kitiems. Laimei, jos nesąžišimas užtikrina, kad tai nėra labai dažnai. "